Klip do kamery sportowej marki PGYTECH zapewnia większą elastyczność podczas nagrywania. Specjalnie zaprojektowane szybkie zwalnianie pozwala na szybką instalację i demontaż urządzenia. Produkt jest kompatybilny z systemem Arca-Swiss, a interfejs i adapter zapewniają kompatybilność z większością kamer sportowych. Akcesorium jest również lekkie i trwałe. Możesz zabrać go ze sobą gdziekolwiek chcesz.

Konstrukcja głowicy kulowej pozwala na obrót 360° i pochylenie 32°. Ta funkcja doda kreatywności do zdjęć.

Aby zainstalować lub wyjąć aparat, odblokuj sworzeń, obróć go o 90°, a następnie zablokować.

Kwadratowy kształt klipsa jest kompatybilny z systemem Arca-Swiss. Akcesoria pasują również do PGYTECH Beatles CameraClip. Ponadto interfejs i adapter 1/4"-20 zapewniają kompatybilność z większością kamer sportowych, takich jak GoPro, DJI Osmo Action/Pocket i Insta 360.

Niezwykła wytrzymałość i lekkość urządzenia wynika z materiału, z którego wykonano podstawę płyty i głowicę kulową. Ten materiał jest aluminium. Produkt waży tylko 40 g, więc jest łatwy do przenoszenia.

| Marka | PGYTECH |
|---|---|
| Model | P-CG-014 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Waga | 34g |
| Rozmiar | 38 mm x 38 mm x 41,5 mm |
Zeljko
it
Mocowanie PGYTECH do kamer sportowych 360° (P-CG-014)