Zarządzaj temperaturą w swoim domu w nowoczesny sposób. Inteligentny termostat Avatto WT410-16A-B jest przeznaczony do sterowania ogrzewaniem elektrycznym o maksymalnym obciążeniu 16A. Dzięki łączności Wi-Fi można zdalnie kontrolować temperaturę za pomocą aplikacji. Produkt współpracuje również z popularnymi asystentami głosowymi i umożliwia tworzenie harmonogramów oraz integrację z innymi inteligentnymi urządzeniami. Wybierz innowacyjne rozwiązania i oszczędzaj na rachunkach za prąd, ciesząc się komfortem i ciepłem!
| Producent | Avatto |
|---|---|
| Model | WT410-16A-B |
| Aplikacja | Smart Life/Tuya Smart |
| Sterowanie głosem | Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice itp. |
| Czujnik temperatury | NTC |
| Dokładność pomiaru temperatury | ±1 ℃ |
| Ekran wyświetlacza | LED |
| Temperatura pracy | od -5°C do 50°C |
| Konsumpcja własna | <1W |
| Zakres ustawień temperatury | od 15°C do 95°C |
| Dokładność ustawienia temperatury | 0.5°C |
| Zakres kalibracji temperatury | od -9,9°C do 9,9°C |
| Dokładność wykrywania temperatury w pomieszczeniu | 0.1°C |
| Zakres histerezy temperatury | od 0,5°C do 10°C |
| Prąd obciążenia | 16 A |
| Napięcie | AC 100-240V 50/60Hz |
| Dimensions | 86 x 86 x 14 mm (część przednia) + 26 mm (część tylna) |