Dosępnych 2 szt.
Wkładka bębenkowa Avatto SDL-V1-S70 to nowoczesne rozwiązanie zabezpieczające drzwi, które łączy wygodę użytkowania z zaawansowanymi funkcjami. Ten model o długości 100 mm pasuje do standardowych europejskich zamków (profile EURO) i jest przeznaczony do drzwi o grubości 40-50 mm. Dzięki prostej instalacji bez konieczności wiercenia lub wymiany całego zamka, sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze.
Wkładka jest kompatybilna z zamkami typu EURO, co oznacza, że nie trzeba wymieniać całej kasety drzwi. Instalacja sprowadza się do wymiany starego cylindra i dokręcenia nowego - wystarczy klucz sześciokątny i kilka minut. Konstrukcja umożliwia regulację długości za pomocą wewnętrznego pokrętła.
Zamek Avatto oferuje pięć sposobów otwierania drzwi: odcisk palca, kod PIN, karta zbliżeniowa, klucz mechaniczny oraz aplikacja TUYA na smartfona. Pozwala to wybrać najwygodniejszą opcję lub zapewnić dostęp różnym domownikom.
Urządzenie wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej 304, co przekłada się na solidność i odporność na uszkodzenia. Blokada posiada czytnik linii papilarnych i klawiaturę, które są zintegrowane w jednej obrotowej głowicy - wystarczy obrócić ją o 90 stopni, aby przełączać się pomiędzy metodami odblokowywania. W razie potrzeby możliwe jest awaryjne ładowanie poprzez port USB lub za pomocą dołączonego klucza.
Zamek jest zasilany trzema bateriami AAA (1,5 V), co zapewnia długie działanie bez konieczności częstej wymiany. System został zaprojektowany tak, aby zużywał jak najmniej energii, oferując jednocześnie wszystkie funkcje inteligentnego dostępu.
| Manufacturer | Avatto |
|---|---|
| Model | SDL-V1-S70 |
| Materiał | Stop aluminium / mosiądz |
| Kolor | Czarny |
| Power Supply | 3 baterie AAA (1,5 V, typ LR03) |
| Grubość drzwi | 38-50 mm (z dodatkowymi elementami możliwe jest zamontowanie drzwi o grubości 38-120 mm) |
| wymiary produktu | Przednie pokrętło: 42 x 58 mm |
| Długość wkładki | 70 cm |