DC140W-GAN to wieloportowa stacja ładowania, która sprawdzi się w każdej sytuacji!
Wszystko dzięki 5 portom, w tym 3 portom USB-C oraz 2 portom USB-A. Całkowita moc wynosi aż 140W! To jak posiadanie 5 ładowarek wysokiej mocy w jednym urządzeniu!
Koniec z plątaniną kabli i bałaganem na biurku – z tym produktem zachowasz porządek.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Wykonany z aluminium
- 3 x Port USB-C
- 2 x Port USB-A
- Zakres napięcia wejściowego: 100-240V~50/60Hz 2.5A